Про нас

Facebookpinterestinstagram

EXPRESS YOURSELF – це молодий український бренд жіночого одягу для дому, заснований у 2016 році в м. Київ.  Наша команда мала на меті створити якісний одяг з використанням натуральних тканин за помірною ціною. Комфорт, сучасний дизайн, універсальність – ось основні характеристики одягу EXPRESS YOURSELF.

julia

 

 

Юлія Малега  – художник-концептуаліст одягу EXY та автор персонажу Mavpa. У співпраці з досвідченим конструктором-технологом вона розробила моделі одягу, який принесе задоволення майбутнім власницям як з практичної так і естетичної точки зору.

 

 

 

vova

 

 

Володимир Малега – менеджер проекту. Він – організатор процесів створення і реалізації ідеї одягу EXY. Його тривалий досвід роботи керівником відділу закупок великої української компанії-дистриб’ютора  білизни став нам у нагоді при вирішенні дилеми  отримання високоякісного продукту за помірною ціною.

 

 

 

sergiy

 

Художник та графічний дизайнер Сергій Малега вдихає життя у всі наші ідеї. Він перетворює наші закарлючки на папері, слова і емоції у симпатичні образи та додає їм неповторних кумедних рис.

 

 

 

 

mavpa

 

 

І, нарешті, наш духовний наставник – джерело нашого натхнення – Mavpa. «Не сприймай життя занадто серйозно!» – основний девіз нашого гуру.