Доставка

Facebookpinterestinstagram

Ми здійснюємо доставку товару по всій Україні. Замовлення на суму від 700 грн будуть доставлені безкоштовно до складу Нової Пошти у вашому місті. Якщо сума замовлення не перевищує 700 грн, доставка здійснюється за кошт покупця. Відправка товару відбувається у день замовлення (крім вихідних днів), якщо воно було оформлено до 13:00 та на наступний робочий день, якщо оформлення відбулося після 13:00.

Сплатити за товар можна двома способами: післяплатою (рос.”наложенный платеж”) або перерахувавши кошти через систему Приват24. Дані щодо способу оплати та доставки узгоджуються нашим менджером після здійснення покупки на нашому сайті.

Товари належної якості, крім тих, що входять у групу “жіноча білизна”, можна повернути протягом 14 днів від дати придбання, якщо вони вам не підійшли за розміром, кольором тощо та мають першопочатковий вигляд. У цьому випадку повернення здійснюється за кошт покупця, гроші повертаються на рахунок, вказаний при оформленні повернення. Перед відправленням повернення потрібно узгодити всі деталі з нами.